Kariyer – Gülşah Yıldırım Avukatlık ve Danışmanlık Hizmetleri Bürosu olarak çalıştığımız hukuk alanında birlikte çalışmak isteyen adaylarda:

Kariyer

Kariyer

Gülşah Yıldırım Avukatlık ve Danışmanlık Hizmetleri Bürosu olarak çalıştığımız hukuk alanında birlikte çalışmak isteyen adaylarda: İyi insan olmak için gayretli, Karakterine güvenen, Özgüvenli, Adalet duygusu gelişmiş, Saygılı , Hukuka ve meslek kurallarına bağlı , İletişimi kuvvetli , Sabırlı , Analitik ve yaratıcı düşünebilen, Çalışkan ,Sosyal , Sanat, doğa ve hayvan sever gibi bazı temel kriterlere özellikle dikkat etmekteyizStajyer avukatlık, avukatlık, katiplik ve sekreterlik pozisyonlarına ek olarak hukuk fakültesi 3. ve 4. sınıf öğrencileri için de dönemlik olarak öğrenci-stajyer pozisyonu için başvuru yapabilirsiniz.

Bu şartları haiz adaylar özgeçmişlerini [email protected] adresine e-posta olarak gönderebilirler. Talep edilen pozisyon için değerlendirme yapılarak en kısa sürede başvuruda bulunan adaylara dönüş sağlanacaktır.

Avukat İmza02

Av. Gülşah Yıldırım,

Avukatlık ve Danışmanlık

demo-attachment-69-circle
Kariyer - Gülşah Yıldırım Avukatlık ve Danışmanlık Hizmetleri Bürosu olarak çalıştığımız hukuk alanında birlikte çalışmak isteyen adaylarda: