İletişim

İletişim Bilgilerimiz

Bize istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Bu hizmetimizde, tüm hukuki sorularınızı cevaplıyor ve sorunlarınıza pratik çözüm önerileri üretiyoruz. Sizden gelen taleplere göre: "sözlü" ve "yazılı" şekilde danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Sözlü danışmanlık hizmeti, büroda randevu ile yüz yüze yapılabildiği gibi dilerseniz elektronik ortamda büroya gelmeden de gerçekleştirilebilmektedir. Yazılı danışmanlık hizmetinde sözleşme, ihtar ve/veya protokolünüz hazırlanmakta, mevcut sözleşme, ihtar ve protokollerinizin incelenmesi yahut hukuki değerlendirmesi yapılmakta; ihtarname ve protestolarınız düzenlenmekte; tüm yasal işlemlerinizi hukuki destek alarak vekiliniz güvencesiyle gerçekleştirmeniz sağlanmaktadır. Talebiniz halinde resmi veya yazılı tüm işlemlerinizin, uzman avukatlarımızın katılımıyla gerçekleştirilmesi mümkündür.

 • Balgat Mh. 1411.Cd. No:1/3 PK.06520 Çankaya/ANKARA
 • +90 312 229 99 96
 • +90 532 612 06 26
 • İnfo@gulsahyildirim.av.tr
 • Hafta İçi - 08:30-18:00
 • Hafta Sonu - 10:00-14:00

  Yasal Uyarı

  Bu site Türkiye Barolar Birliği’nin Meslek Kurallarına ve Reklam Yasağı Kurallarına tabidir. Bu sitede bulunan bilgiler, büromuz ve hizmetlerimiz hakkında genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır.

  Sitemizde yer alan yasal metinler, tercümeler, makaleler, sıkça sorulan soru ve cevaplar, sitenin tasarımında kullanılan metinler ile site içeriğinin tüm telif ve yararlanma hakları Av. Gülşah YILDIRIM’a aittir. Site içerisinde bulunan içeriklerin izinsiz bir şekilde başka web sitelerinde yayımlanması halinde yasal işlem yapılacaktır.

   

  error: Kopyalama Yapılamaz
  Open chat
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Scan the code
  Gülşah Yıldırım Avukatlık ve Danışmanlık Bürosu ile iletişime geçtiğiniz için teşekkürler!
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?