Gülşah YILDIRIM AKYÜZ

Avukat Gülşah YILDIRIM, Ufuk Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. Avukatlık ruhsatını almasının ardından 2013 yılında Av. Gülşah YILDIRIM Avukatlık ve Danışmanlık Bürosunu açmıştır. Hukuk fakültesi öğreniminin yanı sıra lise yıllarından bu yana izcilik, doğa sporları, taekwondo, kick-boks gibi dövüş sporları, basketbol, buz pateni, yan flüt, latin ve halk dansları, yamaç paraşütü ve tiyatro ile hobi olarak ilgilenmiştir. Diksiyon, beden dili eğitimleri almış ve kişisel gelişime önem vermektedir.

Büromuz açıldığı tarihten bugüne çok sayıda öğrenci ve mezun stajyer avukat yetiştirmiştir. Ankara Barosu’nun birçok kurul ve komisyonunda yürütme kurulunda görev almıştır ve halen Ankara Barosu Hava ve Uzay Hukuku Kurul Başkanlığı görevini yürütmektedir. Ayrıca Türkiye Barolar Birliğinde Aracı ve Takipçilerle Mücadele Komisyonu Başkanlığı görevini ifa etmektedir.

Meslek yaşantısında aktif olarak çalıştığı kurul ve komisyonlardan bazıları: Ankara Barosu Doğa Sporları ve Dağcılık Kulübü (ABDAG), Gelincik Gönüllü Avukatı, Elektronik Haberleşme Hukuku Kurulu (Eski Başkan Yardımcısı), Avukat Haklar Merkezi, Ankara Barosu Yayın Alt Kurulu (Eski Başkanı), Ankara Barosu Tiyatro Topluluğu, CMK Merkez Yürütme Kurulu Üyeliği, Ankara Barosu Hava ve Uzay Hukuku Kurulu (2018-Halen Başkan)

Yenimahalle Gençlik Merkezi Gençlik ve Spor Kulübü’nde Eski Başkan Yardımcısı görevini üstlenmiş ve 2022 yılı başlarında kurulan Barış İzci Grubu Derneği’nin kurucu üyelerinden ve Eski Genel Sekreterlik, şu anda Dernek Denetim Kurulu Üyesi olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

error: Kopyalama Yapılamaz
Open chat
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Scan the code
Gülşah Yıldırım Avukatlık ve Danışmanlık Bürosu ile iletişime geçtiğiniz için teşekkürler!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?