AVUKATLIK VE DANIŞMANLIK “OFFLİNE” HİZMET SÖZLEŞMESİ

İşbu sözleşme Av. Gülşah YILDIRIM’a ait olan www.gulsahyildirim.av.tr adlı internet sitesinden “Offline Danışmanlık Hizmeti” almak isteyen danışan ve müvekkiller için oluşturulmuştur.
• TARAFLAR
Bu sözleşmede hizmet almak isteyen “Danışan/Müvekkil”, hizmeti veren taraf “Avukat”, hizmetin alındığı www.gulsahyildirim.av.tr adlı internet sitesi ise “Website” olarak adlandırılmıştır.
İşbu sözleşme, www.gulsahyildirim.av.tr web sayfası sahibi olan Türkiye Barolar Birliğine 100048 sicilinde kayıtlı Av. Gülşah YILDIRIM ile yine www.gulsahyildirim.av.tr uzantılı web sayfası üzerinden işbu sözleşmede belirtilen koşullar dahilinde “Offline Danışmanlık Hizmeti” almayı talep eden ve ilgili formda ad, soyad ve TC kimlik numarasını belirten Danışan/Müvekkil arasında yapılmıştır.

• KONU VE KAPSAM
İşbu sözleşmenin konusu, Avukat tarafından verilen “Offline Danışmanlık Hizmet Şartları”nın belirlenmesidir.
Sözleşme, Danışanın/Müvekkilin ücreti ödemesi ve Website’mizdeki formu onaylayıp sistemimize göndermesi ile kurulmuş sayılır. Danışan/Müvekkil tarafından aksi belirtilmedikçe Avukat tarafından 5 iş günü içerisinde Danışanın/Müvekkilin Website’de belirtmiş olduğu iletişim bilgileri üzerinden talep ettiği hizmet verilir.
• TARAFLARIN HAK VE YÜKÜMLÜLÜKLERİ
Danışana/Müvekkile, danışmanlık hizmetinin sağlıklı bir şekilde verilmesi için gerekli bilgileri doğru şekilde Avukat’a vermeyi ve dosya eklerini eksiksiz olarak göndereceğini beyan ve taahhüt eder.
Danışan/Müvekkil, sözleşmeye konu hizmet dolayısıyla Avukat’a,“Offline Danışmanlık Hizmeti” için sisteme göndermek üzere “Yükleyeceği belgelerle ilgili 1-15 sayfa aralığındaki belge için 300-TL ve üzerine eklenecek 15 sayfalık her belge topluluğu için ayrı olarak 300-TL ekleneceğini” (Örnek Hesaplama: 1-15 sayfa aralığında offline danışmanlık ücreti 300-TL, 16-30 sayfa aralığında offline danışmanlık ücreti 600-TL, 31-45 sayfa aralığında kalan belgenin offline danışmanlık ücreti ise 900-TL’dir. Danışmanlık ve incelenmesi istenen her 15 sayfa aralığı 300-TL olarak eklenerek hesaplanacaktır.), Offline Danışmanlık ücret hesaplanmasını buna göre yapacağını okuyup anladığını ve kabul ettiğini, bu şartlar altında hizmet almayı kabul ve taahhüt etmektedir.
Bu ücret hizmet talebi oluşturulduğu esnada, Offline Hizmet Formu’ndaki zorunlu alanlar doldurularak yine Website’de bulunan Ödeme Linki üzerinden yönlendirilecek 3D güvenlikli ödeme sisteminden ödenecektir.
Danışan/Müvekkil, Offline Hizmet Formu ile yüklediği dosyaların içeriğinde eksik bilgi olmadığını ve Offline Hizmetin yalnızca sisteme yükleyerek göndereceği ve açıklama alanında izah ederek sorularını yönlendirdiği doğrultuda, verdiği bilgi ve belgeler kapsamında inceleneceğini, Avukat’ın bu hizmeti verirken sistemden gönderilmemiş bilgi ve belgeler üzerinden hukuki mütalaada bulunmayacağını bilerek kabul etmiş sayılacaktır.
İşbu sözleşmede belirlenen ücretler ödenmedikçe Avukat’ın söz konusu hizmeti verme zorunluluğu yoktur.
Acele işler dışında Avukat’ın herhangi bir haklı sebep olmadan söz konusu hizmeti vermekten vazgeçmesi halinde Avukat ücret isteminde bulunamaz. Peşin aldığı ücreti ise ödemenin yapıldığı hesaba: Havale-EFT ile yapılan ödemeler 7 işgünü, Kredi Kartı ile yapılan ödemeler ise 14 işgünü içinde iade edilir.
İade işlemi sırasında bankaya ödenecek masraf Danışana/Müvekkile aittir ve iade edilecek bedel içinden tahsili yapılacaktır.
Yapılacak ödemenin Danışanın/Müvekkilin kendi hesabı ile yapması tavsiye edilir. Başka şahıslara ait hesaplar üzerinden yapılan ödemenin, aynı hesaba iadesi nedeni ile doğacak tüm sorumluluk hizmet talebinde bulunan Danışana/Müvekkile aittir.
• ÜCRET İADE KOŞULLARI
Offline Danışmanlık Talep Formu’ndaki bilgilerin ve yüklenen dosya içeriklerinin Avukat’a eksik gönderilmesi, hiç gönderilmemesi veya yanlış gönderilmesinden, açıklama hanesinin boş bırakılmasından, iletişim bilgilerinin yanlış verilmesinden dolayı hizmetin tamamlanamamasındaki her türlü sorumluluk Danışana/Müvekkile aittir. Bu hallerde ücret iadesi yapılmaz.
Bu sözleşmede yazılı haller dışında ücret iadesi yoktur.
• UYUŞMAZLIK
Bu sözleşmeden doğacak tüm anlaşmazlıklarda yetkili merci Ankara İcra Müdürlükleri ve Ankara Mahkemeleri’dir. Bu sözleşmede hüküm bulunmayan durumlarda 1136 sayılı Avukatlık Kanunu hükümleri uygulanır.

• YÜRÜRLÜLÜK
Danışan/Müvekkil “Offline Danışmanlık Formu”nu onaylayıp göndererek işbu sözleşmenin tüm maddelerini okuduğunu, anladığını ve kabul ettiğini beyan eder.
Sözleşme www.gulsahyildirim.av.tr websitesindeki “Offline Danışmanlık” sekmesinden danışmanlık hizmeti talebi ile web sayfasındaki zorunlu alanların doldurularak sözleşmenin kabulü prosedürü işlenmesi ile yürürlük kazanacaktır.
Avukat Danışan/Müvekkil

error: Kopyalama Yapılamaz
Open chat
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Scan the code
Gülşah Yıldırım Avukatlık ve Danışmanlık Bürosu ile iletişime geçtiğiniz için teşekkürler!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?